Sonsuzluk Kılıcının Gücüne Epic Games Bile Dayanamadı!

Sonsuzluk Kılıcının Gücüne Epic Games Bile Dayanamadı!

Fortnite 7. Sezon'un başlamasıyla birlikte yeni sezona damgasını vuran Sonsuzluk Kılıcı, haksız rekabet sebebi ile oyundan kaldırıldı.

 

Birincil saldırısı 75 olan Sonsuzluk Kılıcı, tüm duvarları tek darbe ile kırabilme özelliğine sahipti. İkincil saldırısı ise oyuncunun uzun mesafe sıçramasına ve indiği yerde bulunan oyunculara 25 hasar vermesini sağlamaktaydı. Sonsuzluk Kılıcı her maçta bir kez ortaya çıkar ve sahip olan oyuncunun sağlığını ve kalkanını anında doldurur. Kılıca sahip olan oyuncu hasar aldığında ise canı ve kalkanı saniyede 1 birim dolmaktaydı. Kılıç sahibi oyuncu başka bir oyuncuyu avladığında ise 50 can kazanmaktaydı. Ayrıca kılıç %130 hareket hızı vermekteydi.

 

Çoğu Fortnite oyuncusu Sonsuzluk Kılıcı'nın çok güçlü olmasından dolayı şikayetçiydi ve oyundan kaldırılması gerektiğini düşünüyorlardı.

 

Sonsuzluk Kılıcı Neden Kaldırıldı?

 

Sonsuzluk Kılıcı'nın oyuna eklenmesiyle dengelerin bozulması ve haksız rekabet ortaya çıktı. Sonsuzluk Kılıcı'na sahip oyuncunun karşısında durmak çok zor görünüyordu.

 

 


Oyuncuların şikayet ve isteklerine fazlasıyla önem veren Epic Games, Sonsuzluk Kılıcı'nı kaldırarak açıklama yapmakta gecikmedi. Açıklamada artık efsanevi eşyaları yaparken daha dikkatli olacaklarını belirtirken "Batırdık" ibaresini de tweetlerine eklemeyi unutmadılar.


Mobil Oyun Haberleri
App Store'da Yılın Oyunu Belli Oldu !
<< Önceki Haber

App Store'da Yılın Oyunu Belli Oldu !

Apple, App Store için 2018 yılının en popüler uygulamalarını açıkladı. Zirvenin sahibi ise 200 milyonun üzerinde indirilme sayısına ulaşan PUBG Mobile oldu. PUBG Mobile, mobil oyun dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Google tarafından 2018 yılının en iyi mobil oyunu seçilmişti. Ardından ise benzer bir ödülü Apple’dan kaptı. 2018 senesinin en popüler mobil oyunu PUBG Mobile, tüm mobil oyunlard

17 Aralık 2018, 11:05
Steam Oyun Haberleri
Fortnite'a Rakip Mi Geliyor? PlanetSide Arena Karşınızda!
Sonraki Haber >>

Fortnite'a Rakip Mi Geliyor? PlanetSide Arena Karşınızda!

H1Z1, EverQuest gibi oyun dünyasının mihenk taşı oyunlarının yapımcısı Daybreak Games şirketi, tecrübesini konuşturarak yeni bir Battle Royale oyunu olan PlanetSide Arena'yı duyurdu! PlanetSide evreninde geçecek olan oyun hem Battle Royale hayatta kalma modu hem de Massive Clash modu olarak oyun severlere sunulacak ve 1000 oyuncuya kadar aynı anda savaşma imkanı sunacak. Massive Clash modunda 500

17 Aralık 2018, 11:41
Arama sonuçları