StarCraft’ın 20. Yılı İçin Blizzard Şirketinden İnanılmaz Hediyeler!

16-03-2018

Dile kolay! Efsanevi StarCraft serisi 20. Yılına girmek üzere! Oyun sektöründe oldukça ayrı ve özel bir yeri olan, ilk olarak 31 Mart 1998 tarihinde oyuncuların karşısına çıkan ve gerçek zamanlı strateji oyun türüne damgasını vuran StarCraft serisi 31 Mart’ta tam tamına 20. Yaşına giriyor. 

Blizzard, elbette ki bu önemli günü unutmadı ve oyuncuları ile bu önemli günü kutlamak için bünyesindeki oyunlardan, tüm oyuncularına harika hediyeler dağıtacak. 

Blizzard’ın oyun içi dağıtacağı hediyeler arasında hangi oyunlar yok ki! Diablo 3, Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch, StarCraft 2, Starcraft: Remastered ve World of Warcraft. Tabii tüm bu oyun içi hediyeler farklı tarihlerde Blizzard hayranlarına sunulacak. İlk hediye dağıtımı 6 Mart’ta başlayacak. Hediyelerden faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken, yalnızca belirtilen tarihler arasında oyuna girmek. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek.

Tarihler ise şu şekilde;

Overwatch — 6 Mart ile 3 Nisan arasında oyuna giriş yaparak Widowmaker için Sarah Kerrigan Ghost kaplamasını kazanabilirsiniz.

World of Warcraft — 31 Mart ile 6 Nisan arasında oyuna girip StarCraft temalı evcil hayvanlardan birine (Zergling, Grunty, Mini Thor, Baneling veya Zeradar) /salute yaparak "Salute to StarCraft" başarımını kazanabilirsiniz.

Diablo -  3 - 6 Mart'tan sonra oyuna giriş yaparak Battlecruiser temalı Dominion's Revenge evcil hayvanını kazanabilirsiniz.

Hearthstone -  21 Mart ile 25 Mart arasında StarCraft temalı Tavern Brawl'a katılarak üç tane Kobolds & Catacombs paketi kazanabilirsiniz.

Heroes of the Storm - 27 Mart ile 7 Nisan arasında oyuna giriş yaparak Protoss, Terran ve Zerg 20. Yıldönümü Portreleri kazanabilirsiniz.

StarCraft: Remastered - 6 Mart'tan sonra oyuna giriş yaparak 20. Yıldönümü Arayüz Kaplaması kazanabilirsiniz.

StarCraft – 2 - 6 Mart'tan sonra oyuna giriş yaparak her ırk için özel ara yüz kaplaması kazanabilir; ayrıca yine 6 Mart ile 3 Nisan arasında oyuna giriş yaparak bir Portre ve Çıkartma kazanabilirsiniz.

Eminiz ki bu haber tüm Blizzard oyunlarının hayranlarını sevindirecek cinsten. Bu fırsatı kaçırmamak için, tarihleri takip etmeyi unutmayın! Haberin devamında StarCraft’ın 20. Yılına özel videosunu izleyebilirsiniz. 

20. Yaşın kutlu olsun StarCraft! 

Arama sonuçları