Steam Bahar Temizliği Başladı

Steam Bahar Temizliği Başladı

Herkes eline bezleri alsın ve kütüphanesinin tozunu iyice bir alsın! Çünkü Steam Bahar Temizliği başladı. Etkinlik süresince kütüphanenizi güzelce temizleyin ve aldığınız tozların altından ne gibi sürprizler çıkacağını görün. Steam kütüphanenizde bulunan seçili oyunları oynayın ya da bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olan oyunlardan birini deneyerek yepyeni bir rozet kazanın. 

Bir Görev veya Proje seçin: Günlük görevler her gün güncellenir ancak Projelerin sadece bir kere tamamlanması yeterlidir.
Kriterlere Uyan Bir Oyun Oynayın: Kütüphanenizi keşfedin veya size uygun bir şeyler bulmamıza izin verin.
Kupalar ve Bir Profil Rozeti Kazanın: Eşsiz bir profil rozetinin kilidini açmak için beş ödül kazanın. Daha fazla görev tamamlayarak seviyesini artırın ve hatta daha fazla ödülün kilidini açın. 

 

Steam bahar temizliği

 

Günlük Görevleri Kaçırmayın 


Hızlı Temizlik görevleriyle birlikte her gün yepyeni bir oyun sizin için yalnızca 24 saatliğine ücretsiz olacaktır; bu da yeni bir şey denemeniz için harika bir fırsat. Sıkma Devri günlük görevi ise ne oynayacağına karar veremeyen kararsız oyuncular için harika bir görev. Steam rozet seviyenizi arttırabilmeniz için size bir oyun sunuyor ve anında oyuna dalıyorsunuz.  Biriken Oyunları Temizleyin günlük görevinde ise eğer ki kütüphanenizde henüz oynamadığınız bir oyun varsa ona bir şans verin ve rozet seviyenizi arttırın. Şimdi kütüphanenizi ziyaret edin ve 28 Mayıs -20:00 saatine kadar Steam’in size sunduğu aşağıdaki kupaları kazanın. 

Nostalji: 2 saatten fazla oynadığınız fakat bir süreden beri elinizi dahi sürmediğiniz bir oyunu yeniden oynayın. 
Güvenilir Arkadaş: Bir arkadaşınız tarafından size tavsiye edilmiş bir oyunu oynayın.
Bir Şans Daha: 1 saatten az oynadığınız bir oyunu yeniden oynayın ve rozetinizi yükseltin. 
Bekleyemiyorum: Son 6 ay içinde satın aldığınız bir oyunu oynayın.
Güvenilir Danışman: Takip ettiğiniz kuratörün tavsiye ettiği bir oyunu oynayın.
Eski Güzel Günler: Steam kütüphanenize yüklediğiniz ilk oyunu oynayın. 

Tüm Steam oyunlarını GameSatış sitesi üzerinden %70'e varan indirimlerle satın alabilirsiniz


PC Oyun Haberleri
Battlefield 5 Bu Gece Tanıtılıyor
<< Önceki Haber

Battlefield 5 Bu Gece Tanıtılıyor

Aylardır yapılan iddialı açıklamalar ve Dice’ın öve öve bir türlü bitiremediği Battlefield 5, bu gece saat 22:00’da canlı yayında tüm oyun severlere tanıtılıyor. Trevor Noah tarafından sunulacak olan Battlefield V’i büyük bir merakla bekliyoruz. Battlefield bir daha asla aynı olmayacak sloganıyla merak seviyemizi en üst seviyeye çıkaran Dice, bakalım karşımıza nasıl bir oyun çıkartacak. Aşağıdaki Y

23 Mayıs 2018, 16:39
PC Oyun Haberleri
Point Blank Oyuncuları Her E-pin Alışverişinde Kazanıyor
Sonraki Haber >>

Point Blank Oyuncuları Her E-pin Alışverişinde Kazanıyor

Point Blank oyuncuları, E-pin ile her TG yükleyişlerinde kazanıyorlar. 25 - 27 Mayıs tarihleri arasında E-pin kullanarak TG alışverişi yapan tüm oyuncular, yaptıkları alışverişlere göre Cheytac PBWC 2018 kazanıyorlar. E-pin ile 25.000 TG satın alanlara 1 Günlük Cheytac PBWC 2018, E-pin ile 50.000 TG satın alanlara 3 Günlük Cheytac PBWC 2018, E-pin ile 100.000 TG satın alanlara 5 Günlük Cheyta

25 Mayıs 2018, 11:46
Arama sonuçları