Steam Flaş İndirimler Geri mi Geliyor ?

03-08-2018

 

Steam'de bir süre önce Flaş İndirim denen kısımlar bulunur ve oyuncular burayı takip edip, istedikleri oyunu indirime girdiği gibi alabilirdi. Valve, bu uygulamaya bir son vermiş ve indirimlerini Yaz, Cadılar Bayramı gibi süreli indirimlerle gerçekleştirmeye devam etmişti.  Steam Flaş İndirimleri, borsa takip edercesine takip edilirdi. Valve News Network'ten Tyler McVicker'ın iddiası ise, Flaş İndirimlerin geri geliyor olduğu yönünde. 
Ancak elbette eskiden olduğu şekilde değil, bazı değişikliklerle.

McVicker'ın iddiası  Steam'in Çeviri Sunucusunda ortaya çıkan cümlelere dayanıyor. Steam'de 6, 8, 10, 12 saatlik Flaş İndirimler için cümleler eklenmiş durumda. Bu da demek oluyor ki, oyunların ne kadar süre indirimde kalacağına geliştiriciler karar verebilecek. 


Steam Flaş İndirimlerin gündeme gelmesiyle, elbette en merak edilen konu bu uygulamanın ne zaman hayata geçeceği. Henüz Valve'dan konu hakkında bir açıklama gelmedi. Ancak görünen o ki, bu indirim tarzı yeniden hayata geçerse, sitemizdeki  %20'den başlayan indirim de eklendiğinde, Steam kütüphanemiz dolup taşacak. 

Arama sonuçları