Steam Flaş İndirimler Geri mi Geliyor ?

Steam Flaş İndirimler Geri mi Geliyor ?

 

Steam'de bir süre önce Flaş İndirim denen kısımlar bulunur ve oyuncular burayı takip edip, istedikleri oyunu indirime girdiği gibi alabilirdi. Valve, bu uygulamaya bir son vermiş ve indirimlerini Yaz, Cadılar Bayramı gibi süreli indirimlerle gerçekleştirmeye devam etmişti.  Steam Flaş İndirimleri, borsa takip edercesine takip edilirdi. Valve News Network'ten Tyler McVicker'ın iddiası ise, Flaş İndirimlerin geri geliyor olduğu yönünde. 
Ancak elbette eskiden olduğu şekilde değil, bazı değişikliklerle.

McVicker'ın iddiası  Steam'in Çeviri Sunucusunda ortaya çıkan cümlelere dayanıyor. Steam'de 6, 8, 10, 12 saatlik Flaş İndirimler için cümleler eklenmiş durumda. Bu da demek oluyor ki, oyunların ne kadar süre indirimde kalacağına geliştiriciler karar verebilecek. 


Steam Flaş İndirimlerin gündeme gelmesiyle, elbette en merak edilen konu bu uygulamanın ne zaman hayata geçeceği. Henüz Valve'dan konu hakkında bir açıklama gelmedi. Ancak görünen o ki, bu indirim tarzı yeniden hayata geçerse, sitemizdeki  %20'den başlayan indirim de eklendiğinde, Steam kütüphanemiz dolup taşacak. 


PC Oyun Haberleri
Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor mu ?
<< Önceki Haber

Riot Games'ten Yeni Oyun Geliyor mu ?

Riot denince direkt olarak akla gelen oyun League of Legends'ı bilmeyen yoktur. MOBA türü sevilen oyunu League of Legends'tan sonra, Riot Games ya sondaki "s" takısını kaldıracaktı, ya da artık yeni bir oyun yapacaktı. Şirketin ortaklarından biri olan Marc Merril'den konu hakkında bir açıklama geldi. Yıllardır sürekli gündeme gelen Riot yeni oyun çıkaracak mı sorusu, uzun zamandır havada asılı ka

03 Ağustos 2018, 12:01
PC Oyun Haberleri
FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun
Sonraki Haber >>

FIFA 19'da Hayatta Kalma Modu ve Hakemsiz Oyun

EA Sports, FIFA 19'u rakiplerinden farklı kılacak modlarla oyuncuları şaşırtıyor. Hayatta kalma modu ve hakemsiz oynama seçeneğini sunan Fifa 19 şu an ön siparişte. Battle Royale türünün yaygınlaşmasıyla, hayatta kalma moduna iyice alıştık. Ancak FIFA 19'daki Hayatta Kalma Modunda, maç yaparken gol attığımızda takımdan rastgele bir oyuncu maçtan ayrılıyor. Bu modda tek oyuncu olarak kalmıyorsun

06 Ağustos 2018, 09:58
Arama sonuçları