Super Meat Boy Forever 1 Yıllığına Epic Games'e Özel Olacak

Super Meat Boy Forever 1 Yıllığına Epic Games'e Özel Olacak

İlk olarak 2010 yılında piyasaya sürülen Super Meat Boy kullanıcıların oldukça beğenisini toplamış ve katıldığı bir çok yarışmadan ödülle ayrılmıştı. Hal böyle olunca oyunun tasarımcıları Edmund Mcmillen ve Tommy Refenes ikinci bir Super Meat Boy için kolları sıvadı. Ve dün itibari ile oyunun çıkış tarihi de netleşti, Nisan 2019. İsminin Super Meat Boy Forever olacağı açıklanan oyunun fragmanına alttan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Tabii haberi ilginç kılan popüler bir oyunun 2.'sinin çıkması değil. Oyun çıkış yaptıktan sonra ilk 1 yıl sadece Epic Games Store'a özel olacak. Yani Steam'e tam Nisan 2020'de gelecek. Game marketing sektörüne hızlı bir giriş yapan Epic Games Store, daha önce de her ay 2 oyunun ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulacağını duyurmuştu.

 

Oyunun yaratıcı Tommy Refenes konuyla ilgili "Değişimin hoş karşılanmamasını anlıyorum fakat Epic Games Store'un Steam'e bir ders vermesi gerekiyor. Belki fazladan launcher kullanmanız gerekecek. Ama sonuç olarak oyun dünyası kendini tek bir yere bağımlı hissetmeyecek ve daha fazla oyun geliştirilecek." açıklamasını yapmış.

 

Anlaşılan Epic Games, Steam'in tahtını oldukça sarsacak gibi gözüküyor. Bakalım bu savaş oyun dünyasını nasıl etkileyecek ?


PC Oyun Haberleri
Anthem VIP ve Herkese Açık Demo Tarihleri Açıklandı!
<< Önceki Haber

Anthem VIP ve Herkese Açık Demo Tarihleri Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen The Game Awards sırasında uzun zamandır beklenen Anthem'in VIP ve herkese açık demo tarihleri EA ve BioWare tarafından duyuruldu! Demolar Xbox One, PS4 ve bilgisayar için Origin üzerinden oynanabilecek. Anthem'i Origin üzerinden ön sipariş vermiş kullanıcılar ve EA Access ile Origin Access üyeliği bulunanan kullanıcılar 25 Ocak 2019'da VIP Demo'ya erişim hakkı kazanacak

10 Aralık 2018, 13:48
Konsol Oyun Haberleri
Kingdom Hearts 3 Açılış Fragmanı Yayınlandı!
Sonraki Haber >>

Kingdom Hearts 3 Açılış Fragmanı Yayınlandı!

Serinin hayranları tarafından uzun zamandır beklenen Kingdom Hearts 3 için çıkışına az bir süre kala açılış fragmanı yayınlandı. İlk olarak Japonya'da 25 Ocak 2019'da, Avrupa ve diğer ülkelerde ise 29 Ocak 2019'da çıkacak oyun, çıkış tarihi yaklaştıkça herkesi daha da fazla heyecanlandırmaya devam ediyor. Paylaşılan bu fragman da heyecanımızı daha da arttırdı. Sora, Donald ve Goofy'nin heyecan

10 Aralık 2018, 15:48
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları