TFT Yeni Güncellemesi: Ruhdaş Sınıfı ve Amumu Geliyor

TFT Yeni Güncellemesi: Ruhdaş Sınıfı ve Amumu Geliyor

Senna ve Lucian birlikte Taktik Savaşlarına geliyor. Son League of Legends güncellemesinde oyuna eklenen Senna şimdide TFT'ye geliyor. Ruhdaş sınıfını temsil edecek olan yüksek hasarlı taşıyıcılar Senna ve Lucian Bir sonraki güncellemede geliyor.

 


Ruhdaş

 

(2) Bir turda katledilen ilk Ruhdaş birim ruhlar âlemine geçerek hedef alınamaz hale gelir ve diğer Ruhdaş birim hayatta olduğu sürece savaşmaya devam eder.

 

 

Senna

 

Bedel: 2 Altın
Köken: Gölge
Sınıf: Ruhdaş
Yetenek: Deşen Karanlık

 

- Senna en uzaktaki takım arkadaşının içinden geçen bir huzme ateşleyerek rakiplere 50/100/150 Büyü Hasarı verir ve takım arkadaşlarının isabet etkilerini 5 saniyeliğine güçlendirerek Senna'dan 25/45/65 Büyü Hasarı vermelerini sağlar.

 

 

 

Lucian

 

Bedel: 4 Altın
Köken: Işık
Sınıf: Ruhdaş
Yetenek: İnfaz

 

- Lucian silahlarını 4 saniye boyunca bir yöne doğru saldırı hızının 4 katı hızda ateşler. Her bir atış SG'sinin %20/30/50'si kadar hasar verir, isabet etkilerini uygular ve 30/40/50 Büyü Hasarı verir.

 

 

Ayrıca Alev ve Gardiyan güçlendirmelerine destek olarak Amumu'da eklenecek.

 

 

Amumu

 

Bedel: 5 Altın
Köken: Alev
Sınıf: Gardiyan
Yetenek: Hüzünlü Mumya'nın Laneti

 

 

Amumu'nun hiddeti patlayarak 2/3/4 hücrelik alandaki rakiplere 250/500/1337 Büyü Hasarı verir ve onları 1,5 saniyeliğine sersemletir.


Sen de hemen League of Legends Taktik Savaşları'ndaki yeniliklerden faydalanabilmek için GameSatış üzerinden %10 indirimli bir şekilde Riot Points al. Her şeye ilk sen sahip ol!


PC Oyun Haberleri
League of Legends Aphelios Yetenek Seti Yayınlandı
<< Önceki Haber

League of Legends Aphelios Yetenek Seti Yayınlandı

Daha önce çıkışı Riot Games tarafından duyurulan Aphelios için Yetenek seti makalesi çıkarıldı. Daha önce çıkarılan şampiyonlardan çok daha sıra dışı bir şekilde tasarlanan İtikatın Silahı Aphelios'u öğrenmek disiplin, yetenek, dikkat ve zeka gerektirecek. Tanıtılana göre oyundaki en yüksek beceri gerektiren şampiyon olacak gibi gözüküyor. Beş adet farklı silahı bulunan Aphelios beş si

26 Kasım 2019, 14:09
Steam Oyun Haberleri
Steam Sonbahar İndirimi Başladı!
Sonraki Haber >>

Steam Sonbahar İndirimi Başladı!

Steam Sonbahar indirimi dün saat 21:00 itibari ile resmen başladı. Ay başında Cadılar Bayramı indirimi ile oyuncuların yüzünü güldüren Steam, ay sonu da Steam Black Friday indirimi olarak da bilinen indirimleri oyuncularla buluşturmuş oldu. Steam'de akşam başlayan indirimlerle birlikte bir çok oyun indirime girmiş, Witcher 3, Tekken 7, GTA V, Dark Souls 3, Resident Evil 2 ve Gears 5 gibi büyük bü

27 Kasım 2019, 13:55
Arama sonuçları