TG Satın Alın, %20 Bonus Kazanın!

TG Satın Alın, %20 Bonus Kazanın!

Point Blank’te 31 Aralık - 6 Ocak tarihleri ve arasında satın aldığınız tüm TG’nin %20’si kadar hediye kazanıyorsunuz. Yeni Yıl Festivali adı altında devam eden etkinliklerin yanında %20 Bonus TG etkinliği de oyuncular için duyuruldu.


Belirtilen etkinlik tarih aralığında alım yaptığınız TG’nin miktarının ve seferinin önemi olmaksızın tüm TG alımlarınızın üstüne %20 Bonus TG eklenecek. Etkinlik bitiminden sonra yapılacak ilk bakım sonrası hesabınıza eklenecek ve dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz.

 

Sadece bir hafta sürece yeni yılın ilk Point Blank Etkinliğini sakın kaçırmayın! En uygun fiyatlara, GameSatış güvencesiyle TG satın alabilirsiniz.
 


PC Oyun Haberleri
Epic Games 2018 Yılını Kazançlı Geçirdi
<< Önceki Haber

Epic Games 2018 Yılını Kazançlı Geçirdi

Yaz mevsiminde her ay 300 ile 400 milyon arası kazandığı tahmin edilen dev oyun firması Epic Games 2018 yılını tahmin edilenden daha karlı geçirdiği düşünülüyor. Bir kaynaktan elde edinilen bilgiye göre; Fortnite, Fortnite Battle Royale, Paragon oyunları bünyesinde barındıran başarılı oyun firması 2018 yılında elde ettiği kar ile birçok dev oyun firmasını geride bıraktı. 3 milyar dolar kar elde eti

01 Ocak 2019, 10:36
PC Oyun Haberleri
1907 Fenerbahçe Takviyelere Devam Ediyor
Sonraki Haber >>

1907 Fenerbahçe Takviyelere Devam Ediyor

1907 Fenerbahçe Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'ne damga vurmak için takımı güçlendirmeye devam ediyor. League of Legends takımında baştan aşağı bir yenilenmeye giden ekip oyuncuların dışında teknik kadroyu da tümüyle yenilemeye kararlı. Daha önce yapılan açıklamalarda takımın koç ekibinin Svensson ve Crowe'dan oluşacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yapılan duyurularda i

01 Ocak 2019, 11:07
Arama sonuçları