The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanılabilecek

The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanılabilecek

The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanabilme Seçeneği Sunuyor

15 Mart 2019'da çıkış yapacak olan The Division 2'de tüm oyun tek oyunculu olarak bitirilebilecek.
Ubisoft Massive bunu Aus Gamers'a doğruladı ve oyunda herhangi bir hata olmadığı belirtildi. Oyun yöneticisi Mathias Karlson,“Hikayenin tamamını, tek başınıza oynayabilirsiniz. İsterseniz,aynı içeriği iki, üç veya dört oyuncu olarak da oynayabilirsiniz.”  Destiny'den farklı olarak, insanları oyununuza davet etmedikçe, tek başınıza oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Tek başına oynamak da oyuncuların değişen dünya ve siviller üzerindeki eylemlerinin sonuçlarını görmelerine izin veriyor.  Bu, Washington'daki vatandaşlarının mücadelelerini ve umutlarını yansıtan hikayeleri içeriyor. Geliştirici Ubisoft Massive,  oyun dünyasını daha inandırıcı bir hale getireceğini ve ilk oyunun New York'unun nispeten ölü sokaklarına kıyasla daha canlı olmasını umuyor. “Sivillerin yaşadığı yerde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, teçhizatın iyileştirilmesi,senin açından da iyi olur çünkü onlar da sana tekrar yardım eder.”diye ekliyor Karlson.

 

The Division 2 'de açık dünyadaki gelişmeler ilk oyun The Division'a  göre çok daha gelişmiş. Büyük değişikliklerin çoğu, yenilenen silah mod sistemi ve yeni marka setleri.

 


Steam Oyun Haberleri
No Man's Sky Steam Satışlarında Birinci
<< Önceki Haber

No Man's Sky Steam Satışlarında Birinci

Happy Games stüdyosu No Man's Sky için, oyun çıkmadan önce beklentileri oldukça yüksek tutmuştu. Sean Murray'in oyun hakkındaki vaatleri büyüktü. Oyuncular No Man's Sky'ı oynayıp beklediklerini bulamayınca, Sean Murray'e yapılan eleştiriler de aldı başını gitti. Bu kadar eleştirinin ardından Happy Games stüdyo No Man's Sky'ı geliştirmeye ve güncellemeler ile iyileştirmeye devam edecekleri sözünü

27 Temmuz 2018, 12:15
PC Oyun Haberleri
IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?
Sonraki Haber >>

IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?

İlk başta şaka gibi gelen ama ne yazık ki şaka olmayan bir haberle karşınızdayız. Oyun sektörü gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Her fikrin, doğru ya da yanlış, bir oyuna yansıtılması ve bu oyunun ticaretinin yapılması ne yazık ki engel olunabilecek bir durum değil. Doğal olarak, IŞİD militanlarıyla sevgili olabileceğiniz bir oyun bile bulabilirsiniz. The Super Patriotic Dating Simulator adl

30 Temmuz 2018, 11:30
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları