The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanılabilecek

30-07-2018

The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanabilme Seçeneği Sunuyor

15 Mart 2019'da çıkış yapacak olan The Division 2'de tüm oyun tek oyunculu olarak bitirilebilecek.
Ubisoft Massive bunu Aus Gamers'a doğruladı ve oyunda herhangi bir hata olmadığı belirtildi. Oyun yöneticisi Mathias Karlson,“Hikayenin tamamını, tek başınıza oynayabilirsiniz. İsterseniz,aynı içeriği iki, üç veya dört oyuncu olarak da oynayabilirsiniz.”  Destiny'den farklı olarak, insanları oyununuza davet etmedikçe, tek başınıza oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Tek başına oynamak da oyuncuların değişen dünya ve siviller üzerindeki eylemlerinin sonuçlarını görmelerine izin veriyor.  Bu, Washington'daki vatandaşlarının mücadelelerini ve umutlarını yansıtan hikayeleri içeriyor. Geliştirici Ubisoft Massive,  oyun dünyasını daha inandırıcı bir hale getireceğini ve ilk oyunun New York'unun nispeten ölü sokaklarına kıyasla daha canlı olmasını umuyor. “Sivillerin yaşadığı yerde, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi, teçhizatın iyileştirilmesi,senin açından da iyi olur çünkü onlar da sana tekrar yardım eder.”diye ekliyor Karlson.

 

The Division 2 'de açık dünyadaki gelişmeler ilk oyun The Division'a  göre çok daha gelişmiş. Büyük değişikliklerin çoğu, yenilenen silah mod sistemi ve yeni marka setleri.

 

Arama sonuçları