Total War Warhammer Ekibi 2018 Haziran'da Ne Çıkarmayı Amaçlıyor?

Total War Warhammer Ekibi 2018 Haziran'da Ne Çıkarmayı Amaçlıyor?


Saga Takımı-Britanya Tahtları

Şu an ilk büyük dengeleme bandı ile ve oyunculara biraz daha fazla meydan okuma (bazı diğer iyileştirmelerle birlikte) sunarken, ekip Britanya Tahtları için yeni bir şey üzerinde çalışmaya başladı. Baskın düzenlerken, ve fethederken  zorlananlar, bir Kan Paketinin şu anda gelişmekte olduğunu duymaktan memnun olacaklar. Bu yaz (muhtemelen büyük olasılıkla Temmuz) hazır olacak ve şu anda Attila'nın Blood & Burning'i olan oyunculara ücretsiz olarak sunmayı planlıyorlar.  Oyuna yönelik gelecek planları hakkında daha genel bir güncellemeyle birlikte, zamana daha fazla ayrıntı ekleyeceklerini söylediler. 

 

GameSatış Total War Warhammer

 

Tarihsel Takım-Üç Krallık

Birkaç ay sonra nihayet Total War: THREE KINGDOMS'ı dünyaya gösterebildiler ve bu kadar çok topluluğun paylaştığı heyecan inanılmaz. Three Kingdoms, eski Çin savaşını ele alan ilk Total War oyunu olacak, bu yüzden buradaki dev ekibindeki herkes, bu destansı dönemi hayata geçirmekten ve oyuncuların fethetmesi için hayranlık uyandıran bir kum havuzu sunmasından heyecan duyuyor.

 

GameSatış Total War Warhammer

 

ARENA Takımı - Oyuncu Liderliğindeki Oyun Güncellemeleri

Şu anda arena ekibi, oyuncuların yönlendirdiği birçok değişiklik üzerinde çalışıyor. Kısa bir süre önce oyunun genel ilerleme hızını arttırdılar ve eşleştirmeyi geliştirmeye yardımcı olmak için toplulukla çok sayıda küçük ölçekli deneysel test başlatıyorlar. Kısa bir süre önce, geliştiriciler The War Room'un iki sezonunu yepyeni bir oyuncu tarafından yönetilen bir formatla başlattılar. Bunun yanısıra, hala benzer bir modda, yeni bir Barbar komutanı (savaş alanına yakında) ve başka bir şekilde çalışıyoruz. Yakında, yakında bulunan ve benzer modda herkese açık bir test sunucusuna ev sahipliği yapacağız. Bu nedenle, Total War: ARENA'nın daha rekabetçi tarafıyla ilgileniyorsanız, özellikle şu anda devam etmekte olan sayısız resmi ve topluluk turnuvasıyla uğraştığınızdan emin olun.

 

 

 

Fantezi Yeni İçerik Ekibi - WARHAMMER II

The Queen & The Crone,
Fani Empires kampanyası için zengin içerik ekleyen Fantezi Yeni İçerik Ekibinin son sürümüdür. Sadece bu da değil, aynı zamanda eski hayatları bir araya getirdiler. Bu kez Cücelere ve Ungrim Demir-Fistinin Karak Kadrin'de hak ettiği yere başlaması için çok talep edilen harekete odaklanmışlar. Kafatası Tahtının tanıtımı için kafatasının yanında bırakılan Kemik Dev'den bahsetmeyelim. şimdi Kemik Devine sahipsin. Sıradaki konuya gelince, şunu söyleyebiliriz: Total War: WARHAMMER II için bir sonraki kampanya paketi üzerinde çalışıyorlar.


 

Tarihsel Yeni İçerik Ekibi - ROMA II

Son blogda da belirttiğimiz gibi, şu anda büyük bir özellik üzerinde çalışıyorlar. Total War: ROME II için bir sonraki kampanya paketi için ücretsiz içerik güncellemesi olarak geliyor. Yeni kampanya paketinin içeriği.  Bu, hepinize, ROME II’nin Büyük Kampanyası’nın tamamını etkileyecek yeni bir özellik ile el ele alma şansı vermemize yardımcı olur. Free-LC'den ayrı olarak, tarihi yeni içerik ekibi de belirli bir yer ve zaman aralığında bir kampanya paketi geliştiriyor. Bu özel zaman ve mekân birleşimi, ROME II’nin mevcut içeriğine neredeyse hiç dokunmadı ve çok detaylı yeni bir kampanya haritası, yeni üniteler ve tanıdık ve yeni gruplarla geliyor. Ayrıca, ROMA II'de toplam savaş yürütmenin diğer yollarını araştırmayı amaçlayan bir dizi yeni oyun mekaniği de var.
 

 

 

 

Fantazi Takım
Fantasy Team, bir sonraki oyun için prodüksiyona başladı ve onları karanlık yerlere götürüyor. Asla geri dönmeyeceklerinden korkuyoruz en azından zihinleri ve ruhları sağlam değil.

 

 

Erişim Ekibi
Access ekibi, yeni içeriği Total War hayranlarına ulaştırmak için bir dizi projede hala çalışıyor  yakında bu konuda daha fazlası hakkında bilgi gelecektir.
 

 

 

 

 


Diğer Haberler
Büyük Epic Haziran Kampanyası Başlıyor
<< Önceki Haber

Büyük Epic Haziran Kampanyası Başlıyor

Duymayan kalmasın! İninal kartın ile birlikte GameSatış sitesinden 30 TL değerinde alışveriş yap, tam 10 TL değerinde GameSatış site bakiyesi anında hesabına gelsin. 21 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan Epic Haziran Kampanyası fırsatını sakın kaçırmayın! Tek yapmanız gereken belirtilen tarihler arasında GameSatış sitesine minimum 30 TL bakiye yüklemek! *Kampanya sadece İnin

18 Haziran 2018, 12:20
Diğer Haberler
Travian Games'ten Büyük Bağış
Sonraki Haber >>

Travian Games'ten Büyük Bağış

Sihirli çiftlik oyununun topluluğu, çocuklar için de büyük cömertlik ve nezaket gösteriyor. Münih, 13 Haziran 2018 - Bavyera'nın en büyük oyun şirketi Travian Games, Bright Future ile işbirliği içinde Münih Çocuk Vakfı (Ambulantes Kinderhospiz München) için yaklaşık on bin euro topladı. Bahçecilik simülasyon oyunu Miramagia oyuncularının yardım etkinliği için özel olarak geliştirilen eşyaları satı

18 Haziran 2018, 14:08
Arama sonuçları