Türk Oyunu Wars of Empire Mobillere Geliyor

Türk Oyunu Wars of Empire Mobillere Geliyor

Son dönemlerde Türk yapımı oyunların ardı arkası kesilmiyor desek çok da abartmış olmayız sanırım. Türk yapımı oyunların haberlerinin gelmesi ve de üstüne bir de bu oyunların oldukça kaliteli oyunlar olması, bizleri hem sevindiriyor, hem de gururlandırıyor. Geçtiğimiz günlerde size gelecek olan Türk korku oyunu Dark Inside Me’den söz etmiştik.

 

PC Oyun Haberleri
Türk Yapımı Korku Oyunu The Dark Inside Me

Türk Yapımı Korku Oyunu The Dark Inside Me

Ne güzel ki, son zamanlarda oldukça kaliteli ve ses getiren Türk yapımı oyunlarla karşılaşıyoruz. Türk yapımcıların oldukça başarılı işlere imza atması, bizleri de bir hayli sevindiriyor. Hatırlarsınız ki Şubat ayında yayınlanan Remnants of Naezith hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanmış, bu ilgi karşısında biz de gururlanmıştık. Şimdilerse ise yeni bir Türk oyunu

10 Nisan 2018, 14:55
2

 

Daha üstünden çok geçmedi ki şimdi de mobil için yeni bir Türk oyunun haberini aldık. Wars of Empire’ın hala daha biraz zamanı olsa da önümüzdeki yaz aylarının başında beta sürümü ile mobillerde olacak. Wars of Empire bir strateji oyunu. İçerisinde on adet ırkın ve beş farklı çağın bulunduğu oyun gerçekten mobillerimizi coşturacak gibi duruyor. Oyunun içinde, seçtiğimiz ırkı geliştirerek, diğer ırklardan daha hızlı bir şekilde çağ atlamaya çalışacağız ve tabii ki de bulunduğumuz dünyadaki en güçlü ırk biz olmak, diğer ırkları kontrolümüz altına alabilmek için oldukça zorlu savaşlara girip çıkacağız ve dilediğimizi alana kadar mücadelemizi hız kesmeden sürdüreceğiz. Oyunun yapımcı firması Hermes Games, kısa bir süre sonra ön kayıtların açılacağını ve hemen ardından beta sürüm ile kullanıcılarla buluşacaklarından bahsetti. Oyunun kendisinden ve ilerleyişinden haberdar olmak için Hermes Games’in facebook sayfasını ziyaret edebilir ve oyun ile gelişmeleri takip edebilirsiniz.  


PC Oyun Haberleri
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Ücretsiz Oldu
<< Önceki Haber

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Ücretsiz Oldu

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bugünden itibaren Pc ve Xbox platformlarında ücretsiz oldu. Daha önceden The Elder Scrolls V: Skyrim oynamadıysanız eğer 13-16 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ücretsiz sürüm bittikten sonra oyunu satın alamaya karar verirseniz eğer, en son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Herkese bol oyunlu günler.

13 Nisan 2018, 13:44
PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale Oyunu Olacak
Sonraki Haber >>

Call of Duty: Black Ops 4 Battle Royale Oyunu Olacak

8 Mart tarihinde Call of Duty: Black Ops 4 duyurulmuş, hatta 12 Ekim’de oyuncuların beğenisine sunulacağı belirtilmişti. Oyun hakkında ufak tefek bilgiler vardı elbette fakat geçen günlerde Polygon sitesinin yaptığı bir habere göre Call of Duty: Black Ops 4 oyununda hiçbir şekilde hikâye modu olmayacak. Sadece Battle Royale modu olarak çıkacağı söylenen oyun, bu haberle birlikte herkeste büyük bir

19 Nisan 2018, 12:04
Arama sonuçları