Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Biletleri Satışa Sunuldu!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Biletleri Satışa Sunuldu!

League of Legends Türkiye'nin en üst ligi olan Vodefone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nin tüm maçları artık yerinden ve canlı olarak izlenebilecek. Ataşehir Watergarden'da açılan Riot Games Espor Sahnesi'nde her hafta sonu League of Legends heyecanı sizi bekliyor!
 

Biletix üzerinden satışa sunulan biletler League of Legends oyuncularını bekliyor. Günlük 15 TL, kombine 300 TL olarak belirlenen VFŞL bilet fiyatları ile oyuncular her hafta sonu canlı olarak Legue of Legends izleyebilecek.

 

Sevdiğiniz takımın maçlarını canlı olarak takip etmek ve desteklemek için siz de hemen Biletix sayfasından Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi biletinizi satın alabilirsiniz.


Aynı zamanda sevdiğiniz League of Legends takımını desteklemek için oyun içi mağazada kullanabileceğiniz League of Legends Riot Points (RP) satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Valhalla Online Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı
<< Önceki Haber

Valhalla Online Ödüllü Ön Kayıt Dönemi Başladı

Valhalla mitolojisine dayanan Yoozoo Games'in yeni nesil MMORPG oyunu Valhalla Online çok yakında Türkçe olarak oyun severlerle buluşuyor. Valhalla Online ile efsanelerde adı geçen kahramanlardan biri olmak ister misiniz? Altın şehir Valhalla'yı ve kraliyet ailesini güvende tutarak oyunda adınızı altın harflerle liderlik panosuna yazdırın. Harika 3D grafikler, geliştirilmiş zoom özelliği, sürükle

04 Ocak 2019, 10:57
PC Oyun Haberleri
Call of Duty'nin Yeni Oyunu İle İlgili Çarpıcı Bilgiler
Sonraki Haber >>

Call of Duty'nin Yeni Oyunu İle İlgili Çarpıcı Bilgiler

Call of Duty'nin yeni gelecek oyunu ile ilgili sosyal medyada bir çok spekülasyon haber dolaşıyordu. Tüm bunlara Infinity Ward'ın kurumsal iletişim müdürü Ashton Williams'dan resmi bir açıklama geldi. Williams, yakın zamanda twitter hesabından yayımladığı bir kaç gif ile Call of Duty'nin gelecek oyununun Ghost 2 olması beklentilerini arttırmıştı. Fakat ne yazık ki sanılanın aksine oyunun Ghost 2

04 Ocak 2019, 14:50
Arama sonuçları