World of Warcraft Yeni Paket Shadowlands Duyuruldu!

 World of Warcraft Yeni Paket Shadowlands Duyuruldu!

 Resmi açıklamadan önce oyuncuların bir çok forum üzerinden tartışmaları yeni World of Warcraft genişleme paketinin ne zaman geleceği ve nasıl olacağı yönündeydi. Buna cevap olarak BlizzCon 2019'da Blizzard tarafından bir sonraki paket WoW: Shadowland duyuruldu.

 

Blizzcon 2019'un açılış töreninde oyunculara sunulan WoW: Shadowlands sinematik fragmanı,WoW severlerin aklını şimdiden çelmiş gibi gözüküyor. Aynı zamanda sinematik fragmanda bir çok yeniliğin bizleri beklediğini de görebiliyoruz. Yeni Haritalar, yeni maceralar, yeni Covenantslar, yeni dungeon.

 

 

Sinematik Fragman

 

 


WoW Shadowlands ile Birlikte Gelen Yenilikler

 

Haritalar


Bastion


Ardenweald


Maldraxxus


Revendreth


The Maw


Yeni Dungeon


Torghast


Yeni Level Kısıtlaması (Level Cap)


Level 1-10 

 

Yeni oyuncular için yeni bir seyahat


Level 10-50


Era'nı seç


Level 50-60

 

Shadowlands'e giriş.


WoW Shadowlands ne zaman çıkacak?

 

World of Warcraft'ın resmi sitesinde şimdiden ön satışa çıkarılan WoW: Shadowlands için verilen tarih şuan için net olarak belirtilmedi. Fakat ön satışa çıkarılan Shadowlands için verilen detaylarda 31 Aralık 2020'den önce çıkacağı not edilmiş.
 

World of Warcraft: Shadowlands ön siparişini indirimli bir şekilde alabilmek için GameSatış sitesini 7/24 ziyaret edebilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Overwatch 2 Duyuruldu! Çıkış Tarihi ve Gelecek Güncellemeler
<< Önceki Haber

Overwatch 2 Duyuruldu! Çıkış Tarihi ve Gelecek Güncellemeler

Blizzcon 2019 Açılış Töreni sonrasında Overwatch 2 resmi olarak duyuruldu. Videoları, yeni sinematikleri, gameplayleri ve yayıncıların Blizzcon 2019'da açtıkları yayınlar ile oyunculara tanıtıldı. Overwatch'un ilk oyununda olmayan hikaye modu ön planda sunularak oyunseverleri heyecanlandırdı. Trailer Overwatch 2 Ne Zaman Çıkacak? Overwatch'un Oyun kordinatörü Jeff Kaplan Blizzcon 2019'da ya

04 Kasım 2019, 15:05
PC Oyun Haberleri
Black Desert Türkiye Sunucusu 2. Yıl Dönümünü Kutluyor.
Sonraki Haber >>

Black Desert Türkiye Sunucusu 2. Yıl Dönümünü Kutluyor.

Black Desert'ın ortak sunucusu Türkiye&Mena için 2. yıl kutlamalarına hazırlanıyor. Kutlamaların 6 Kasım'da olacağını açıklayan Black Desert Türkiye&MENA ekibi, kutlamalarla beraber bir çok etkinlikte beraberinde duyurdu. Türkiye&MENA sunucusu geliştirme ve servis ekibine kutlama mesajı göndererek 7 Günlük Değerli Paket kazanabilirsiniz. Etkinlik Ne Kadar Sürecek 6 Kasım 20

06 Kasım 2019, 11:06
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları