Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar

Yeni Fortnite Silahı Dürbünlü Altıpatlar

Fortnite bir sonraki yamada yeni silahı Dürbünlü Altıpatlar'ı çıkarmayı planlıyor. Menzilli atışlarda mükemmel isabetlilik sunacak olan Dürbünlü Altıpatlar altı adet mermiye sahip olacak.

 

Fortnite durbunlu altipatlar

 

Silah ile ilgili detaylı bilgi henüz paylaşılmasa da Epic Games'in "Vurdu mu oturtan" şeklinde belirttiği Dürbünlü Altıpatlar'In oldukça yüksek hasara sahip olacağı anlaşılıyor. Diğer altıpatlar hasarlarına benzediği gibi yüksek menzili ve isabetlilik oranıyla fark yaratacağını öngörebiliriz.


Fortnite haber akışında yer alan silahların bir sonraki yamada yayınlandığını düşünürsek Dürbünlü Altıpatlar silahının 15 Ocak salı günü yayınlanması muhtemel. Siz de hemen indirimli V Papel satın alarak tüm Fortnite ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.


Steam Oyun Haberleri
Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!
<< Önceki Haber

Türk Yapımı Dark Inside İçin Yeni Fragman Geldi!

Türk geliştirici ekip G-Tech Atölye tarafından yapılan Dark Inside, geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuştu. Steam üzerinden indirilebilecek olan oyundan geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman geldi. 2019 yılında yayınlanması beklenen Dark Inside’ın yeni fragmanı yayınlandı. Hırsızlık ve Battle royale temasını birleştiren oyunda, 12 kişi aynı anda oynayabiliyor. Amaçları ise birbirleri ile mücadele e

14 Ocak 2019, 11:03
PC Oyun Haberleri
Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı
Sonraki Haber >>

Steam Oyun Kütüphanesi 30 Bin Oyuna Dayandı

Ünlü oyun mağazası Steam, kütüphanesinde ki oyun sayısı her geçen gün arttırıyor. Steam'in istatistik sitesi olan SteamSpy'dan edinilen bilgilere göre Steam Oyun Kütüphanesinde ki oyun sayısı 30 Bin'e ulaştı. Ayrıca bu sayı içerisinde ek paket (dlc), yazılım veya videolarda bulunmuyor. Eğer bunları da eklersek sayı 51 bine dayanıyor. Steam için oldukça farklı bir sene olacağı düşünülse de bu istati

14 Ocak 2019, 12:31
Arama sonuçları