Metin2 Yeni Sunucu Arkadaşlar Duyuruldu!

Metin2 Yeni Sunucu Arkadaşlar Duyuruldu!

Sevilen MMORPG oyunu Metin2 geçtiğimiz günlerde sürpriz bir duyuru ile bazı sunucular birleşmişti. Ardından paskalya bayramına özel gelecek etkinliğin yanında oyuncuları şaşırtarak yeni sunucu duyurusu yapıldı.

 

 

Metin2 Yeni Sunucular

 

Arkadaşlar → Türkiye
Communio → Batı Avrupa
Amicicia → Doğu Avrupa

 

 

27 Mart yani bugün saat 10’da açılacak yeni sunucu etkinliklerle birlikte gelecek. Arkadaşlar adı ile oyunculara sunulacak yeni sunucuda ilk dört hafta daha fazla EXP kazanma şansı ve Droplar (100%) olacak. Metin2 Arkadaşlar sunucusunda diğer sunuculardan farklı olarak, Genç kahramanlar silahı ve Çırak sandığı bulunmayacak. Sunucu başlangıcında Nesne Market İtem bölümüne erişimi kapalı olacak.

 

 

Metin2 Yeni Sunucu Etkinlikleri

 

İlk dört hafta için sıralamaya yönelik bir etkinlik duyurusu da yapıldı.Oyuncu sıralaması, görevler ve zindanlardaki başarılarınıza bağlı olacak.  Belirli görevleri yapmanız halinde 1 puan kazanacaksınız ve sıralamaya dahil olacaksınız. Puanlara göre oluşan sıralamaya 0 puanı olan oyuncular dahil olamaz.
 

Sıralama sonuçlarına göre her pazartesi saat 9’da sıfırlanır ve sıralamada yer alan en iyi 3 oyuncu ödüllendirilir. Metin2 Arkadaşlar Sunucusu bakım sonrası oyuncularla buluşacak. Ayrıca yeni sunucu ile birlikte tüm eski sunuculara yeni üye kayıtları kapatılmış olacak.
 

Şimdi yeni sunucuda rekabete önde başlamak için en ucuz Metin2 EP’lerinizi GameSatış üzerinden satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda
<< Önceki Haber

Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda

Activision ekibinin sevilen oyun serisi Call of Duty yepyeni oyunu ile yakın zamanda tüm dünyayı esir almıştı. Kısa sürede rakiplerine göz dağı verecek oyun çıkartan ekip, oyunu geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Modern Warfare alt yapısında çalışan Call of Duty Warzone iki oyun içinde yeni güncellemelerini duyurdu. Call of Duty Mordern Warfare ve Warzone için gelecek yeni güncelemeler

25 Mart 2020, 11:23
PC Oyun Haberleri
CS:GO Yeni Güncellemesi ile Prisma 2 Koleksiyonu Geldi!
Sonraki Haber >>

CS:GO Yeni Güncellemesi ile Prisma 2 Koleksiyonu Geldi!

Hala milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden eskimeyen FPS oyunu Counter Strike:Global Offensive için yeni güncelleme duyuruldu. Geçtiğimiz yılın sonunda oyunculara sunulan Shattered Web Operasyonu bugün itibariyle sona erdi. Shattered Web ile CS:GO birçok yeni içeriğe kavuşmuştu. Shattered Web Operation’un bitmesiyle CS:GO’ya bugün gelen güncelleme ile yepyeni içerikler eklendi. Anubi

01 Nisan 2020, 16:11