Mass Effect 2 Origin

Mass Effect 2 Origin
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

26 Ocak 2010 tarihinde BioWare tarafından Unreal Engine motoru kullanılarak geliştirilen ve Electronic Arts tarafından PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için uyarlanan aksiyon rol yapma oyunudur.

Hem oyun içi dinamikleri hem de harika denebilecek senaryosu ile birlikte oyunculara aksiyon dolu bir oyun deneyimi sunan Mass Effect 2’nin en ilginç özelliklerinden biri karakterinizi ikinci oyuna import edebilmek. Bu ne demek oluyor derseniz kısaca açıklayalım. Eğer ilk Mass Effect karakteriniz ilk oyunda kayıtlı ise, o karakteri ikinci oyuna aktartabiliyorsunuz. Bu şekilde karakterinizin oyuna daha güçlü bir şekilde başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Birinci oyundan, ikinci oyuna karakter aktarırken, oyun size sınıf değiştirme imkânı veriyor.

 

Elbette bu da ‘yaptım, oldu’ şeklinde olmuyor. Mass Effect 2 bunu da senaryo içinde sizlere güzelce açıklamasını yapıyor. Ender bulunan türden bir özellik olan bu import özelliği, gerçekten de oyuncuları, özellikle de Mass Effect 2 hayranlarını fazlasıyla heyecanlandıran cinsten bir özellik olmuş. Mass Effect harika serisi ve aksiyon dolu dünyasına sizleride bekliyor! 

Arama sonuçları