A Way Out Origin

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

Henüz daha ilk incelemelerde oldukça büyük bir beğeni toplayan, daha piyasaya çıkmadan, 29 incelemeyle birlikte 80 puanı gören A Way Out artık sizlerle.

Hazelight firması tarafından geliştirilen oyun, ilk olarak E3 2017 fuarında tanıtılmış ve fuarın en dikkat çeken oyunları arasına ismini yazdırabilmeyi başarmıştı. Oldukça kapsamlı bir hikâyeye sahip olan oyunun dağıtımcı firması Electronic Arts. A Way Out’un oyun içi dinamikleri de oldukça dikkat çekerken, bizler için mükemmel bir atmosferin kapılarını aralıyor.


Oyun içinde çevrimiçi herhangi bir rekabet bulunmazken, Vincent ya da Leo ile oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun belki de en önemli özelliği, her iki karakterin de ayrı bir senaryosu olması ve oyunu her iki karakterinden de gözünden yaşayabilmeniz. Ayrıca dilerseniz bir arkadaşınız ile beraber aynı anda co-op özelliği ile birlikte beraber oynayabilirsiniz. İki kişi aynı anda oynadığınızda da bu sefer sizi oyunun içinde bambaşka şeyler bekliyor olacak. Oyun içinde yapılacak tercihlere göre ilerleyecek olan A Way Out gerçekten büyük bir takdiri hak ediyor. Bu aksiyon dolu maceraya siz de hemen katılın.

Arama sonuçları