Anthem Origin

Anthem Origin
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Anthem Origin

Anthem Origin

Ön Sipariş Ürünüdür

%29
-
+
Oyun Hakkında

Electronic Arts ve Bioware'in yeni göz bebeği Anthem türünün en başarılı örnekleri arasında yer alacağa benziyor. Takım arkadaşlarınızı seçin, stratejinizi hazırlayın ve favori Exosuit'inizi giyip maceraya atılın. Destiny 2 gibi büyük ses getirmiş bir oyunun Bioware yorumu da diyebileceğimiz Anthem'da karakterinizin yapamayacağı hiçbir şey bulunmuyor. Javelinlerle donattığınız exosuitleriniz her türlü ortama uyum sağlayabiliyorlar.Su altından, hava çaışmalarına kadar göreviniz sizi nereye götürürse götürsünJavelin exosuitiniz performansınızı en yukarda tutabilmeniz için gerekli her moda sahiptir. 
Exosuitlerinizin yanı sıra görevlerinizden elde edeceğiniz silahlar ve ekipmanlarla oynayış şeklinizi kendi zevklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bir Javelin pilotu olarak, oynadığınız her oyunla exosuitinizi kontrol yeteneklerinizi geliştirirken, zırhınızı ve silahlarınızı da geliştirme imkanınasahip olursunuz. Dörder kişilik takımlar halinde atılacağınız macerayı seçin ve görevinize en uygun ekipman ve zırhlarınızı hazırlayın. Exosuitiniz sayesinde hiçbir zarar görmeden gökyüzünde bir ujet isali hareket edin. Basınçtan korkmadan suların derinliklerine inin. 
Seviyeniz yükseldikçe açılan Javelin exosuit kişiselleştirme seçenekleriyle gücünüzü herkese gösterin. Sürekli olarak değişen haritalara her girdiğinizde Anthem ile yeni bir deneyim yaşayın. Şubat 2019'da çıkması beklenilen Anthem oyununun ön sipariş anahtarını GameSatış sitemizden en hızlı ve güvenilir şekilde ve en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ön Sipariş ürünlerinin teslimatı oyun çıkış tarihinden sonra ki gün gerçekleşecektir !
 

YORUMLAR
Arama sonuçları