Dead Space Origin

Ürünler hazırlanıyor.
Oyun Hakkında

Yapımcılığını Electronic Arts: Redwood Shores’un yaptığı ve ilk olarak 13 Ekim 2008 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulan, hayatta kalma ve korku türündeki, serinin ilk oyunu Dead Space sizlerle. Oyunumuz, adından da anlaşıldığı gibi uzayda geçiyor ve günümüzden çok çok uzun bir zaman sonrasını konu alıyor.

İnsanoğlu, Dünya’daki tüm doğal kaynakları tüketmiştir ve şans eseri uzaya yolculuk yapabilme imkânı yaratmışlardır ve “Planet Crakcing” adı verilen bu süreçte, tüm insanlar diğer gezegenlere giderek bu doğal kaynak açlığına son vermeye çalışmaktadır. İşte burada sahip olunan gemiler sayesinde bulunan maddelerin minarelerini ayrıştırarak eritilir ve Dünya’ya geri dönülür. Ancak bu işini tamamlayan bir grup, tam Dünya’ya dönerken, bu kaynak sağlamada çok daha büyük bir görevi olan USG Ishimura adlı bir gemi görürler ve garip olan geminin tüm galaksiyle bağlantısı kesilmiştir. İşte bu yüzden küçük bir bakım mürettebatı oraya gönderilir ve macera başlar.

 

Bu aksiyon dolu maceraya katılmak için hemen GameSatış adresini ziyaret et. En ucuz fiyat ve anında teslimat garantisi ile birlikte DeadSpace Origin satın al.