Mass Effect 3 Origin

Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Oyun Hakkında

BioWare tarafından Unreal Engine motoru kullanılarak 06 Mart 2012 tarihinde oyun severlere sunulan Mass Effect 3 sizlerle. Bilim kurgu hayranlarının, çıktığı ilk andan beri hayran olduğu, hikâyesi ve atmosferi ile oyuncuyu kendi dünyasına çekmeyi başaran Mass Effect, oyun dünyasında ayrı bir yeri olan, efsanevi bir seri.

Daha önce hiç Mass Effect oynamamış oyuncular için hikâyeyi kavramaları açısından ilk oyundan başlamalarını tavsiye ediyoruz.  Lakin ‘o kadarı bana uzak gelir’ derseniz eğer, en azından ikinci oyundan başlayabilirsiniz. Çünkü Mass Effect serisi, oyun sektörünün içinde hikayenin akışına ve atmosferine en çok önem veren serilerden biri. Ayrıca oyun içinde yapacağınız tercihlere göre de alternatif sonlara yönlendirebiliyor. Sersinin bu üçüncü oyununda da heyecan tam olarak kaldığı yerden devam ediyor.

Her oyuncunun muhakkak oynaması gerek bir seri olan Mass Effect, bilim kurgu ile dolu dünyasına sizleri de bekliyor. 

 

Hemen sen de tüm Mass Effect serisine ve Mass Effect 3 oyununa GameSatış üzerinden ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyat garantisi ve anında teslim hizmetiyle karşınızda! Haydi satın al ve Maceraya sen de dahil ol!

Arama sonuçları