S4 League 3240 AP
    Hemen Teslim

Toplam İşlem Adedi: 5000+
(5000+)
(0)
Mağazanın Diğer Ürünlerini Gör (916)
Son görülme: 1 dakika önce

S4 League 3240 AP

Aeria Points

İlan No: #75867
336,97₺
Stok
var
Paranız GameSatış Güvencesinde Paranız %100 GameSatış güvencesi altındadır.

S4 League 3240 AP Ürün Açıklaması

Master Mağaza

Güncelleme Tarihi: 21.04.2021
250+ kez görüntülendi

S4 League Oyun Parası: Aeria Points (S4 League AP)

Ve GameSatış Size En Ucuz Fiyatlı S4 League AP sunuyor!

Fütüristik bir yapılanmayı eğlence ile iç içe harmanlayan başarılı TPS oyun S4 League, aynı zamanda da oyuncularına sınırsıza yakın bir özgürlük veriyor. Çok yükseklere sıçrayabilir hararetli savaşların içerisine girebilir, durmaksızın ateş edebilir ve en önemlisi takım arkadaşlarınızla beraber rakiplerinize karşı kıyasıya bir mücadele verebilirsiniz. S4 League’in grafik kalitesi anime çizgi dizilerden çıkmışcasına harika bir  etki sağlıyor. Zaten çok fazla oyuncu kitlesine sahip olmasındaki en büyük etken de işte bu grafik-modelle görüntüsüdür.

+ İtem -Zırh ve silah- çeşitliliği…

+ Günümüz TPS oyuncu kitlesine yönelik olması…

+ Kaplamalar ve modellemeler gözü yormuyor.

+ S4 League AP satın alarak rakiplerinizle kafa kafaya mücadele ediyor oluşunuz…

+ Kapsül hediye etkinlikleri…

Yukarıda saydığımız artıların tamamı oyunu zevkli ve eğlenceli bir hale getiriyor. Oyunun konusuna gelince; Denizlerin dibinde eski çağ medeniyetlerine ait gizemli bir yazıt bulunuyor. Bilim uzmanları bu yazıtı incelediklerin içerisinde bir kod görürler ve kodun adı: Zerone Code’tur. Daha sonra kodun gücüyle beraber teknoloji daha da gelişir. Sanal dövüş organizasyonları tasarlanır; fakat kontrolden çıkar. Çünkü sanal dünyada yaratılan her şey ilginç bir şekilde gerçek dünyaya giriş yapar. İşte o zaman S4 League doğar.

Açlık Oyunları misali yaratılan evrende hayatta kalmaya dayalı olan ücretsiz TPS oyunda, oyuncu sınıfı ofansif ve defansif olarak 2’ye ayrılıyor. Ve her karakterin kendine ait insanüstü özellikleri mevcut: Invader, Striker, Supporter ofansif sınıfın içerisinde yer alan karakterledir. Tank, Defander ve Healer ise defansif karaktelerdir.

Satıcıyla İletişime Geç Lütfen mesajınızı eksiksiz yazınız. Gönderdiğiniz mesaj cevaplanmadan aynı kullanıcıya yeniden mesaj gönderemeyeceksiniz!

:
Satıcıya SMS Gönder Göndereceğiniz sms 0,50 olarak ücretlendirilecektir. Maksimum 140 karakter gönderebilirsiniz.

:
Bunlar da İlginizi Çekebilir
S4 League 3240 AP Yorumları
Mükemmel
Çok İyi
İyi
Kötü
Çok Kötü
Ortalama Puan
-