Oyun Hakkında

IMPERIA ONLINE

Bir Bulgar firması olan LTD tarafından geliştirilmiş Imperia Online, 23 Ağustos 2005 tarihinde piyasaya çıkmış olan çok oyunculu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Çoklu strateji oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan biridir Imperia Online. Strateji oyunları severler için farklı insanlarla çevrimiçi oynayabilme deneyimi, oyuncular açısından gerçekten muazzam denebilecek türde. Daha önceden Age of Empires tarzı strateji oyunları oynadıysanız eğer Imperia Online’a alışmanız kısa sürecektir.

Oyun içerisinde iki farklı sınıf vardır. Bunlar, Emperia’lar ve Göçebelerdir. Emperialar tahmin edebileceğiniz gibi yerleşik düzende olan grup, Göçebeler de belli sürelerde yer değiştirenler. İlk bakışta her ne kadar birbirilerinden çok farklı iki grup olarak gözümüze çarpsalar da aslında aralarında öyle büyük farklılıklar yok. En belirgin farklılardan biri, Emperialar’ın mimarisi daha çok gelişmişken, Göçebelerin o denli gelişmiş olmuyor.

Imperia Online, çoklu strateji savaşı için mükemmel bir deneyim. Strateji oyun severlerin kaçırmaması gereken Imperia Online için, rahatlıkla beklentilerinizi boşa çıkarmıyor diyebiliriz.

Herkese bol oyunlu günler.

MUHSİN K. (Imperia Online)
teşekkürler ama basit ödeme yönteminde ödemeler daha cuzi..
18/12/2019
MUHSİN K. (Imperia Online)
gayet fiyatlar uygun
08/05/2019
MUHSİN K. (Imperia Online)
Teşekkürler
21/04/2019
MUHSİN K. (Imperia Online)
daha birsey anlamadım iyi gidiyor güvenilir gözüküyor
19/04/2019
MUHSİN K. (Imperia Online)
anlamak az zor oldu ama ögrenince kolaymış
27/10/2018
Toplam 5 oylamada 5 puan üzerinden 4,20 puan aldı.
Arama sonuçları