Oyun Hakkında

29 Mayıs 2012’den itibaren yayıncılığını Nexon’un üstlendiği Warrock piyasaya çıktığı günden beri Türk oyun severlerin büyük ilgisini gördü ve görmeye devam ediyor. 
Efsane FPS oyunu Battlefield’e benzerliği gözden kaçmayan Warrock Geniş silah seçenekleri, oyun modları, karakter seçenekleri ve farklı büyüklükteki harita çeşitleri sayesinde oynarken FPS hazzını hissettiriyor. Diğer MMoFps lerden bir farkı da Tank-Jet-Helikopter-Uçaksavar-Feribot gibi araçları kulanabilmeniz.
Karakter seçenekleri ve bu geniş silah çeşitleriyle beraber kendinizi oyunda istediğiniz şekilde yansıtın!
İster Jetiyle karşı takımın jetlerini avlayan bir pilot,ister düşmanlarını sessizce avlayan bir keskin nişancı, ister düşmanlarla korkusuzca yakın mücadeleye giren bir terminatör… Seçim sizin zevkinize kalmış
Oyun Atmosferinden bahsedersek, oyun grafikleri gayet iyi düzeyde.
Grafik kalitesi tam ayarında tutulmuş bu sayede maksimum oyuncu kitlesine ulaşılmaya çalışılmış. Grafikler yüksek tutulsa düşük sistemli oyuncular oynayamaz, Düşük tutulsa oyuncular tatmin olmaz. Oyunun yapımcısı K2 Network bu hususta tam ayarı yakalamış durumda. Aynı şekilde oyun içi sesler de gayet iyi. Kulaklığınızı takıp oyuna girdiğiniz anda oyunu unutup adeta savaş sahnelerini yaşıyorsunuz. Tüm FPS Severlerin denemesini istediğim bir oyun.